Login or ... Contact us in order to request your username and password

Home Forums KeyBudget KeyBudget – Support Actualizare valori Reply To: Actualizare valori

Geo Albu
Participant

Buna ziua.

Esta a treia oara cand va scriu pe aceeasi tema. Este probabil ca sa am un IQ scazut, dar cu memoria stau inca bine. Am spus in datile anterioare că nu mi se actualizeaza campurile cu valorile planificate. Indirect mi-ati facut observatie ca nu am citit sectiunea help a programului. In fine am recitit de cateva ori, poate sunt prost si nu pricep. Nu am gasit nimic clar in sensul acesta. Pot face doar deductii. In fine, mi-ati mai spus ca valorile deja actualizate nu se mai modifica in luna care deja „curge”. Am inteles si asta.
Am zis sa incerc ce mi-ati recomandat dvs. Cu toate ca sincer sa va spun mi se pare ilogic raspunsul dvs. Așadar de la ultima noasta discutie, pe la inceputul lui septembrie am luat planificarea la mana si am modificat toate valorile. Si am asteptat… pana azi. Si ce sa vedeti… nu s-a modificat nimic nici de data asta.
Prin urmare, mai intreb inca o data… cum se pot modifica afurisitele alea de valori, si ma refer, nu sa le iau la mana in fiecare luna in curs ci sa le planific pentru viitor.

Astept un raspuns care sa functioneze.