Login or ... Contact us in order to request your username and password

Home Forums KeyBudget KeyBudget – Support Actualizare valori Reply To: Actualizare valori

Geo Albu
Participant

Va multumesc din suflet ca ati postat acel video. Se pare ca am inteles bine din prima, pentru ca asa am facut de prima data dar mi s-a spus ca am facut gresit. Dar se mai par inca doua lucruri:
1. Deja constat ca mi s-au dat raspunsuri de catre mai multi admini si raspunsurile sunt contradictorii intre ele. Ma refer ca asa cum este postat in acest video am făcut inca de prima data inainte sa va scriu. Un admin de pe aici mi-a spus ca trebuie sa astept urmatoarea luna pentru a se prelua noile valori. I-am spus ca am derulat lunile inainte ca sa vad ca s-au preluat soldurile si mi-a spus ca nu functioneaza asa, ci trebuie sa las sa se termine luna. Oricum ma bucur ca am avut dreptate si ca am facut exact ca dvs.
2. Probabil programul meu a luat-o aiurea pentru ca am facut asa si nu se preia nimic. Diferenta dintre ce am facut eu si dvs. este ca eu am facut asa cu o plata neobligatorie. Nu stiu daca asta are vreo importanta.
Concluzie: in primul rand data trecuta asa tare m-am enervat incat am sters toate veniturile si chletuieliel si le-am bagat din nou la mana. In al doilea rand cred ca o sa dezinstalez programul si sa o preiau ultima versiune de pe situl dvs. sa vad daca functioneaza asa. Sper numai sa imi mai fie valabila licenta pe care am introdus-o prima data.